İnşaat ve Taahhüt

MMEKA’nın temel faaliyet alanı; Güç Sistemleri Alanındaki, Endüstriyel Tesislerin ve Alt Yapı İnşaat Projelerinde: İnşaat, Mekanik, Boru, Kaynak, Yapısal Çelik ve Elektrik & Elektronik Enstrümanların imalat ve montaj işleridir.

MMEKA; her türlü, Konut ve Ticari Binaların (Otel İnşaat Projeleri, İş Merkezi ve Alışveriş Merkezi Projeleri vb.) Anahtar Teslimi, Tasarım, Tedarik ve İnşasında da Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

MMEKA Ekibi; birlikte çalışmaya başladıkları ilk günden itibaren (Sektörde, 20 yıllı aşan tecrübesiyle) sorumluluğunu aldığı projelerin (Özellikle Emniyet Kurallarına Hassasiyet Göstererek, Kalite Kontrol Kurallarını Uygulayarak) Müşterilerinin beklentilerini yerine getiren ve zaman taahhüdüne bağlılığıyla, sektördeki İşveren Kuruluşları tarafından da her zaman tercih edilen bir ekip olmuştur.

MMEKA; Yurtiçi ve Yurtdışı projelerde çalışmakta ve yenilikçi gelişimini sürdürmeye devam etmektedir. Ayrıca nitelikli personel sayısı da büyüme oranlarına paralel olarak hızla artmaktadır.

MMEKA olarak; Deneyimli ve dinamik kadromuzla yenilikçi, bağlılık, dayanışma, güven ve etik değerler çerçevesinde hareket etmekteyiz.